Współpraca

Mateusz Tadorowski

Mateusz Tadorowski Psycholog

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie studiuję seksuologię praktyczną na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie kliniczne zdobywałem Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych Dziekanka w Gnieźnie, gdzie jako psycholog pracowałem na 4 oddziałach: leczenia zaburzeń nerwicowych, rehabilitacji neurologicznej, leczenia uzależnień i psychiatrycznym żeńskim.

Swoją pracę opieram na skutecznych i naukowo potwierdzonych metodach. Ramą moich oddziaływań jest transteoretyczny model zmiany. Czerpię również z podejścia integracyjnego łącząc elementy nurtu psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego i egzystencjalnego. Szczególnie cenię sobie analizę transakcyjną i dialog motywujący. Do rozmowy na temat psychiki lubię włączać perspektywę ciała.

W swojej praktyce zapewniam bezpieczną przestrzeń, pełną empatycznego zrozumienia atmosferę oraz koncentrację na rozpoznaniu i rozwiązaniu problemów. W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

I also provide psychological counseling, support and psychoeducation in English.

Natalia Rucińska-Wojtkowiak

Psycholog i psychoterapeutka. Zajmuje się psychoterapią osób dorosłych. Pomaga w radzeniu sobie z zaburzeniami nastroju, zaburzeniami psychosomatycznymi, niskim poczuciem wartości oraz problemami w relacjach. Wspiera pacjentki i pacjentów w rozwoju, poszukiwaniu własnej życiowej ścieżki. Chętnie pracuje również z parami, pomagając im przezwyciężać kryzysy, lepiej się rozumieć i tworzyć lepsze i pełniejsze związki.

Marta Polańska

Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej oraz w aquaterapii i terapii Watsu. Jej pacjentkami są m.in. kobiety w ciąży. Na wizytach wspomaga diagnostykę i leczenie nietrzymania moczu. Prowadzi rehabilitację dysfunkcji dna miednicy oraz terapię rozstępu mięśnia prostego brzucha. Jedną ze stosowanych przeze nią technik dająca głębokie rozluźnienie jest terapia Watsu.

Agata i Marta z Lula Pink

Marta i Agata to queerowe feministki, które pragną demokratyzacji przyjemności seksualnej i powszechnego dostępu do bezpiecznych gadżetów erotycznych. Jako założycielki internetowej przestrzeni Lula Pink Sex Boutique & Blog, dziewczyny prowadzą przyjazny i otwarty dla osób pełnoletnich sklep erotyczny. W niepokornym sex shopie można znaleźć zarówno kink, jak i wanilię, ale przede wszystkim szereg gadżetów erotycznych wysokiej jakości dla każdego ciała. Najważniejszą misją Luli Pink jest wspieranie cis kobiet w walce z luką orgazmową oraz ułatwienie dostępu do wyspecjalizowanych zabawek erotycznych skierowanych do społeczności LGBTQIA.

Aleksandra Przekwas

Położna, seksuolożka i blogerka. Na co dzień pracuje w szkole rodzenia, prowadzi konsultacje laktacyjne, poradnictwo seksuologiczne oraz edukuje w sieci pod nazwą @panna.oksytocyna.