O mnie

Jestem dyplomowaną specjalistką seksuologii praktycznej i założycielką AMORI Centrum Seksuologii Pozytywnej. Ukończyłam studia podyplomowe z fitoterapii „Zioła w Profilaktyce i Terapii” na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Uważam, że natura stworzyła ludzi różnorodnymi, dlatego ogromny nacisk kładę w swojej pracy na szczególne, indywidualne podejście do każdego Klienta.Pracuję w nurcie pozytywnego podejścia do seksualności z osobami dorosłymi każdej płci, tożsamości i orientacji seksualnej.

Praktykuję afirmację przyjemności, zdrowia, konsensualności oraz bezpieczeństwa w sferze seksualności człowieka. W czasach zmieniających się norm, kanonów i podejść do terapii potrafię krytycznie i analitycznie zweryfikować każdy przypadek. Pomagam także w rozwoju, edukacji i rozwiązywaniu wyzwań i problemów związanych z seksualnością.

W czym mogę pomóc?

Prowadzę konsultacje seksuologiczne, sesje coachingowe i warsztaty. Nauczę Cię skutecznej komunikacji, odkrywania potrzeb i granic oraz rozwoju inteligencji seksualnej partnerek/ów. 

W swojej pracy kieruję się nastawieniem na człowieka i dbaniem o jego komfort psychiczny, a także dostosowywaniem rozwiązań do problemu indywidualnie, dlatego też regularnie się dokształcam i poddaję swoją pracę superwizji.

Pomogę Ci stawiać czoła wszelkim wyzwaniom związanym z Twoją seksualnością.

Podstawowymi wartościami,
którymi kieruję się w swojej pracy są

Otwartość

Zaufanie

Dyskrecja